Author: l***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 如果可以給六顆星,我一定點滿!太棒的材質與造型,美!
顏色: 金色
Price: NT$298
Original Price: NT$314
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 285 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2401157643134707 |
Author: l***7
Date:
Review: 如果可以給六顆星,我一定點滿!太棒的材質與造型,美!
顏色: 金色
Author: 快***)
Date:
Review: 易穿戴: 寶貝收到了,才過來評價, 首先我必須說一下客服的服務態度是相當的歐耶了,然後再說說寶貝,寶貝的質量和款式都好,也是本人喜歡的風格,穿著特有范兒,料子一點也不悶,特別透氣,舒服,出去旅遊可以穿啦,太開心啦,以後還會再來你家的呦,其實,還有一套你們的寶貝,已經在路上了,期待下一個驚喜,愛你們呦麼麼噠~(^з^)-♡
顏色: 金色
Author: n***0
Date:
Review: 很可愛的顏色,朋友說非常自然的假髮
顏色: 金色
Author: v***0
Date:
Review: 可以 等冬天再來戴 現在太熱
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.